Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Renaissance Prestige

Brand: Renaissance Prestige Model: KB009
C VITAMIN + HYALURONIC ACID Cilt Sağlığında C Vitamini Rolleri. Cildin birincil işlevi, çevreden gelen hakaretlere karşı bir engel görevi görmektir ve kendine özgü yapısı bunu yansıtır. C vitamini ilk olarak; vücutta depolanan bir vitamin olmadığı için her gün alınması gereken bir vitamin. Aynı ..
Brand: Renaissance Prestige Model: ES001
Essayer Çocuk Güneş Losyonu Spf 50+ Çok Yönlü KorumaÇOK YÖNLÜ KORUYUCU SPF 50+ ÇOCUK GÜNEŞ LOSYONUÇocuklarda ve hassas ciltler de etkili koruma sağlayan geniş spektrumlu ultra UVA ve UVB filtre sistemi sayesinde koruma sağlar. İçeriğindeki Vitamin A-E-F-H-B ve hücre yenileyici Pro-vitamin B5 ile cil..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB007
PRO-COLLAGEN NECK & DECOLLETE SERUMCilt yapısının temel taşlarından biri olan kollajen, diri, canlı ve dolgun bir cildin kilit noktasıdır. Yaşlandıkça ciltte üretimi azalan bu önemli içerik, cildin sıkılığını kaybetmesine ve kırışıklık görünümünün artmasına sebep olur. Siz de cildinizi birkaç..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB003
RENAİSSANCE PRESTIGE AC.NEt Kreminin içeriğindeki Humic Acid ve ac.net ™ akneli ciltlerin ortak sorunu olan, *Aşırı yağın dengelenmesine , *Kızarıklıkların giderimesine , *Aşırı cilt hassasiyetinin yatıştırılmasına, *Ciltteki akne izlerinin görüntüsünün azalmasına, *Cildin pürüzsüz bir görünüm..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB004
RENAISSANCE PRESTIGE Anti-aging Peeling Maske ,Doğada şifalı çamurlar olarak bilinen çamurların ana yapısı olan Peloid’in, Humic Acid ile zenginleştirilmesinden oluşturulmuştur. Kolayca penetre olan RENAISSANCE PRESTIGE Anti-aging Peeling Maske, Peeling etkisiyle cildi solgun hale getiren kalın ..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB006
RENAISSANCE PRESTIGE Cleansing MilkCilt; kirden, makyaj kalıntısından, dış çevrenin zararlı etkilerinden, aşırı yağdan ve ölü hücrelerden arınarak daha sağlıklı sıkılaşmış ve canlı bir görünüme kavuşur. Cildin doğal nem dengesini korur. Cilt temizliğinin yanında cildi rahatlatır ve nemlendirir...
Brand: Renaissance Prestige Model: KB002
Renaissance Prestige Face Cleansing Gel içeriğindeki ana aktif ac.net ™ sayesinde akneli ciltlerin ortak sorunu olan , *Gözenekleri derinlemesine temizleyerek onarıma uygun ortam sağlar. *Cildin yağ ve nem dengesini koruyarak temizleme yapar.*İçeğindeki soft ( yumuşak) temizleyici aktifler sayes..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB001
Renaissance Prestige Intim Liquid Wash formülasyonundaki temizleyici aktifler yumuşak aktifler olarak seçildiği için irritasyon oluşumuna izin vermez. Genital Bölgenin pH’sı 4,2 – 4,7 oranına sabit şekilde koruyarak, doğal florasını bozmadan temizler. Genital bölgede; gün boyu istenmeyen kötü k..
Brand: Renaissance Prestige Model: GK001
Renaissance Prestige Çok yönlü koruyucu güneş losyonu SPF 50 + Özellikle Açık renkli  ,hassas cilt tipleri için yüksek koruma sağlar. 200 ml..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB005
RENAISSANCE PRESTIGE Tightening Tonic, Cilde derinlemesine nüfuz ederek, kir, yağ, makyaj kalıntısını ve gözenekleri tıkayan ölü cilt hücrelerini temizler. *Gözenekleri sıkılaştırır. *Ciltteki parlamayı azaltarak, cilt yüzeyindeki fazla yağı kontrol eder. *Cildin doğal nem dengesini koruyarak,..
Brand: Renaissance Prestige Model: KB008
SKIN WHITENING CREAM & AFTER LAZER EPILATION Renaissance Prstige Skin Whitening Cream & After Lazaer Epilation etkisi kanıtlanmış organik içerik sayesinde bölgesel kararmaları yok eder.kalıcı olarak beyazlatır.Bakım Losyonu uygulamadan sonra kuru ciltten kaynaklanan rahatsızlık hissini ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)