Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gıda Takviyeleri

Brand: Life Plus Model: LFP03
Doğal passiflora ekstresi içeren ürünümüz, Stres, yorgunluk, kaygı, endişe  vb. durumlarından kurtulmak için yardımcı gıda takviyesidir. Bağımlılık yapmayan, 14 yaştan itibaren günde 1 tablet kullanılabilen ürünümüz ile daha mutlu yarınlara..
Brand: Life Plus Model: LFP04
100 MG. Balık Yağı360 MG EPA240 MG. DHAiçeren ürünümüz , portakal aromalı tablet formunda gıda takviyesidir . Yapılan çalışmalar gösterir ki , Omega 3 enfeksiyon risklerini  azaltarak , bağışıklığı yükselteme de rol alan oyunculardandır.  Daha iyi bir yaşam kalitesi için günde 1 tablet ..
Brand: Naturwell Model: NVTM01
Navitta Vitamin Mineral İçeren Sıvı Takviye Edici GıdaPortakal Aromalı 150 mlÜrün Adı:Navitta Vitamin Mineral İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda Portakal Aromalı 150 mlÜrün Markası:NaturwellÜrün Boyutu:150 mlÖzet Bilgi:Portakal aromalı takviye edici gda.Kullanım Şekli:4-10 yaş arası çocukların günde def..
Brand: Naturwell Model: PDM01
Propolis Nedir?·        Tüm dünyada hızla artan antimikrobiyal direnç, hastalık ve ölümlerin sayısının artması ile sonuçlanmaktadır.·        Bu nedenle alternatif antimikrobiyal maddelerin bulunmasına ve doğal ürünlerle tedaviye yönelik çalışmalar artmaktadır...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)